Віагра
Сіаліс
Левітра
СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ
НАШІ ПЕРЕВАГИ

Тільки ЯКІСНА і ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ (сертифікати додаються)

Співпрацюємо з лікарями і лікарнями

Найбільший асортимент в Україні

Доставка по всій Україні (оперативна і безкоштовна при замовленні від 700 грн.)

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

ПРАЦЮЄМО ПО ВСЬОМУ СВІТУ

Зручний спосіб оплати

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Ознайомтеся з асортиментом продукції на сайті.

Телефонуйте до нашого лікаря-консультанта, або оформляєте замовлення на сайті!

Відправляємо товар в день замовлення.

Чи отримуєте і перевіряєте товар, потім оплачуєте його.

Залишаєтеся задоволені, так як ми дуже цінуємо своїх клієнтів і ніколи не підводимо їх.

Таблетки для підвищення потенції

підвищення потенції

Чоловіча потенція: як бути активним у сексі у будь-якому віці

Еректильна дисфункція – досить поширене явище, здатне виникнути у чоловіка будь-якого віку. Якщо проблеми з ерекцією трапляються один раз, це вважається нормою. Але часте її відсутність, неможливість завершити статевий акт, отримавши задоволення та задовольнивши жінку, говорить про патологію. Виною у розладі можуть бути різні причини, і не завжди це проблеми зі здоров'ям. Головне – що у будь-якій ситуації є вихід, адже спеціальні пігулки для потенції дають швидкий ефект. Перед покупкою та прийомом варто проконсультуватися з лікарем, щоб обійтися без неприємних побічних ефектів.

Чому виникає еректильна дисфункція

Проблеми з ерекцією можливі у будь-якому віці. За останні десятиліття еректильна дисфункція навіть помітно помолодшала, тому з нею можна зіткнутися і в 25-30 років. Такий розлад проявляє себе і як самостійне захворювання, і як симптом іншої хвороби. Щоб досягти бажаного результату в лікуванні патології, важливо купити таблетки для потенції, і розібратися в основній причині зниження «чоловічої сили». Фактори, що провокують еректильну дисфункцію, можна розділити на дві основні групи – фізіологічні та психоемоційні.

Фізіологічні причини проблем з ерекцією

Фізичне здоров'я впливає на чоловічу потенцію, тому для чоловічої сили важливо своєчасно звертатися до лікаря, якщо щось не так, а також вести правильний спосіб життя. Такий підхід дозволить залишатися активним у ліжку у будь-якому віці, і тоді можна буде не приймати таблетки для чоловічої потенції постійно. До основних фізіологічних причин, які можуть викликати еректильну дисфункцію у чоловіків, можна віднести такі:
  • захворювання серцево-судинної системи;
  • високий рівень холестерину;
  • цукровий діабет, ожиріння та інші ендокринні порушення;
  • шкідливі звички – куріння, прийом наркотиків та алкоголю у непомірній кількості;

Фактично з будь-якої з причин здатні впоратися таблетки для потенції у правильно підібраному дозуванні, але важливо також звернутися до лікаря потрібного профілю, щоб відновити здоров'я. І навіть незважаючи на те, що деякі препарати можна придбати в аптеках для потенції без рецепта, не виключає консультації фахівців. Важливо врахувати, що кожен лікарський засіб має протипоказання.

Психоемоційні причини еректильної дисфункції

Ерекція у чоловіка неможлива без сексуального бажання, тому у будь-якому випадку все виникає в голові. Іноді саме ця ланка в ланцюжку підводить - з'являється блокування на психоемоційному рівні, і хоча фізично чоловік цілком здоровий і готовий до сексу, він не може збудитися настільки, щоб його статевий член спрацював. І в цьому випадку таблетки для потенції здатні подіяти, адже вони працюють за допомогою розслаблення м'язів гладких кавернозного тіла пеніса, наповнюючи його кров'ю. Статевий член стає більш чутливим до пестощів і швидко ерегує. Якщо ж розглядати, чому може з'являтися еректильне розлад, то є кілька причин: · Стрес, в результаті якого підвищується рівень кортизолу, який частково блокує вироблення інших гормонів; · Депресія, тривожність, психічні порушення; · Конфлікти і непорозуміння в парі, що не сприяють активності в ліжку, а навпаки - пригнічують будь-яке бажання; · Невдалий сексуальний досвід або пережите насильство. Крім коштів на відновлення чоловічої сили, у разі важливі і відверті розмови з жінкою, необхідні вирішення конфліктів, розуміння, у чому саме проблема. А якщо самостійно не вдається уникнути психологічних проблем, що знижують здатність до ерекції, слід звернутися до фахівця.

Препарати для підвищення потенції

Терапія еректильної дисфункції залежно від причини її виникнення

Якщо сексуальна активність архіважлива для чоловіка, він може відразу купити таблетки для потенції, що діють із першої таблетки. Але починати бажано саме з діагностики фізичного та психологічного здоров'я, оскільки правильно підібране лікування допоможе надовго, а, можливо, і назавжди позбавитися проблеми. У будь-якому разі перед прийомом ліків для покращення ерекції варто проконсультуватися з лікарем, це дозволить вибрати засоби без неприємних побічних ефектів. Залежно від основної причини виникнення еректильної дисфункції, лікування розладу буде різним. Психоемоційні чинники допоможе вирішити психолог, психотерапевт, сексопатолог. При проблемах зі здоров'ям спочатку можна звернутися до сімейного лікаря, який направить до фахівців вужчого профілю: кардіолога, ендокринолога, уролога, кардіолога. Також ефективними методами лікування проблем з ерекцією є карбокситерапія, рефлексотерапія, УВЧ-терапія. Якщо ж таблетки для відновлення потенції та фізіотерапевтичні методи не дають бажаного ефекту, у тяжких випадках може знадобитися хірургічне втручання. Але переважно допомагають саме препарати в аптеках для потенції без рецепта.

Як діють ліки від еректильної дисфункції

Перший засіб від імпотенції з'явився ще в 90-х роках минулого століття, і довгий час він був єдиним препаратом для вирішення проблеми. Сучасний асортимент радує різноманітністю, тому легко вибрати таблетки для потенції на будь-який бюджет та у різному дозуванні. Але з огляду на те, що всі ліки відносяться до однієї групи інгібіторів ФДЕ-5, механізм дії аналогічний. Вони працюють шляхом збільшення рівня оксиду азоту в організмі, що у свою чергу сприяє утворенню молекули цГМФ. Така речовина відноситься до природних міорелаксантів, тому розслаблює гладкі м'язи судин кавернозного тіла статевого члена. Завдяки такому ефекту пеніс наповнюється кров'ю і стає більш чутливим до стимуляції, а найголовніше – при сексуальному збудженні виникає стійка ерекція. Важливо пам'ятати, що без сексуального бажання таблетки для покращення потенції не працюють. І в цьому одна з важливих переваг коштів: з ними неможливо потрапити в неприємну ситуацію, оскільки ерекція не виникне зненацька у невідповідному місці. Найбільш популярними засобами цієї групи є таблетки для потенції на основі наступних діючих речовин: · Силденафіл (найяскравіший представник - Віагра); · Тадалафіл (найбільш відомий Сіаліс, що діє до 36 годин); · Варденафіл (на його основі виготовляється Левітра); · аванафіл (Зідена). Крім інгібіторів ФДЕ-5, для поліпшення еректильної функції можна використовувати препарати на натуральній основі без побічних ефектів. До їх складу входять рослинні компоненти - йохімбе, женьшень, шипшина, розеол, елеутерокок. Також актуальними є засоби, в які входять вітаміни та мінерали, актуальні саме для сечостатевої системи – цинк, селен, вітамін С, Е, РР. Якщо проблеми з ерекцією пов'язані з гормональним дисбалансом, то актуальними будуть препарати з урахуванням тестостерону – статевого гормону, від якого залежить чоловіча сила. Важливо пам'ятати, що головний критерій, за яким варто вибирати - не таблетки для потенції ціна, а ефект від їх використання. Недорого можуть обійтися дженерики, дія яких аналогічна дорогим оригінальним препаратам.

Чи можна попередити проблеми з ерекцією

Профілактика еректильної дисфункції можлива, і вона фактично аналогічна у будь-якому віці. Перше, що потрібно зробити, – змінити спосіб життя: стати активнішим, відмовитися від шкідливих звичок, перейти на збалансоване харчування з корисними продуктами. Друге – регулярно займатися сексом, добре відпочивати та зменшити кількість стресів. Всього кілька нескладних порад, і потенція «віддячить».