Я часто міг чути про ефект від Віагри. Можна дізнатися більше про даного препарату, що дозволяє йому так ефективно впливати на потенцію?

Даний лікарський препарат сьогодні виступає одним з найвідоміших серед широких мас. Позначення Віагра могли чути як ті, хто страждає від еректильної дисфункції, так і ті, хто не стикалися з подібними проблемами. Проте, далеко не всім відомо про другу назві даної речовини, а також його чинному компоненті - цитрат силденафілу. Дана речовина розноситься по організму, що дозволяє максимально посилити приплив крові до статевого члена. Завдяки його впливу забезпечується наповнення печеристих тіл, що дозволяє зробити пеніс максимально твердим.

Маю побоювання з приводу приймання Віагри, що пов'язано з нерозумінням її впливу на організм. Чи не могли б ви докладніше описати механізм роботи препарату?

Вплив активного компонента силденафілу направлено на гладку мускулатуру, яка являти собою кровоносні судини в чоловічому статевому органі. Вплив даного препарату є двоїстим. По артеріях, які переносять кров, розходиться речовина, що змушує їх розширюватися. Водночас вени, які сприяють відтоку крові, істотно звужуються. Виходить, що запалі тіла насичуються кров'ю, що ерегірует статевий член, а другий ефект дозволяє йому перебувати в подібному положенні максимально довго.

Дія силденафілу відбувається в той момент, коли у людини спостерігається сексуальна стимуляція. Після сім'явилиття збудження проходить, що дозволяє пенісу знову перейти до розслабленого стану. Як можна відзначити, всі процеси залишаються максимально природними. Можна говорити про те, що дія Віагри дозволяє їх підштовхнути, посилити, а не створити штучно.

Хочу скористатися Віагрою. Які правила її приймання, щоб забезпечити незабутній секс?

Вам варто скористатися препаратом за 30-60 хвилин перед передбачуваним статевим актом. Оптимальним вибором є приймання Віагри перед їжею. В цьому випадку ви забезпечите себе найшвидшим впливом активних компонентів препарату. Варто врахувати, що приймати їжу слід в помірній кількості, адже заняття сексом на повний шлунок буде не найоптимальнішим рішенням.

Перед тим як купити віагру, не забувайте, що використовувати засіб слід в невеликому дозуванні - 50 мг. Зазвичай ця доза відповідає половині таблетки в 100 мг. У разі, якщо подібний обсяг виявиться недостатнім, то скористайтеся другою половинкою таблетки трохи пізніше. При наступному прийманню слід користуватися цілою таблеткою за раз. Але не забувайте про те, що 100 мг є максимально допустимою дозою, яку можна використовувати в один день.

Віагра допомагає лише забезпечити ерекцію або ж призводить до зростання сексуального потягу?

Ступінь сексуального потягу не змінюється Віагрою. За допомогою препарату можна лише істотно збільшити приплив крові до печеристих тіл члена. У разі якщо вашій партнерці не вдається забезпечити у вас стійке збудження, то препарату не вдасться цього змінити. Віагра лише може допомогти статевій системі більш потужно відреагувати на сексуальне збудження. Вона не впливає на центри збудження, я її основний ефект спрямований на збільшення припливу крові до пеніса.

Зазначив, що з моменту початку приймання Віагри, у мене почастішали запаморочення. Чи може це бути побічною дією речовини? Які ще проблеми можуть спостерігатися?

Силденафіл майже не викликає побічних ефектів. Єдина особливість, яка може бути відзначена всіма чоловіками - «кам'яна» ерекція. Наявність запаморочення може бути пов'язано з мінливим артеріальним тиском.

Протягом якого періоду часу діє Віагра?

Статевий контакт слід починати після години після приймання Віагри. Проте, вплив кошти триває 4-6 годин. Варто зазначити, що цей час дії даного засобу, а не збереження постійної ерекції. Це означає, що виверження може проходити через кілька хвилин після початку сексу або через годину, після чого статевий член знову прийме розслаблене положення. Але отримати повторну ерекцію буде не складно на протязі від чотирьох до шести годин після приймання засобу. Кількість статевих актів в цей період необмежено.

Ми з дружиною регулярно займаємося сексом, але недавно у мене почали спостерігатися проблеми з ерекцією. Я переживаю з приводу того, що рідкість статевих контактів може стати причиною її зради. Наскільки часто можна користуватися Віагрою?

Сьогодні препарат може забезпечити всім охочий можливість якісного щоденного сексу. Але Віагру не слід використовувати частіше ніж один раз на день. В іншому випадку виникає ймовірність передозування кошти.

Я не звик користуватися лікарськими засобами без консультацій у фахівців. Підкажіть, до якого лікаря можна звернутися за порадою з приводу застосування засобу? Які аналізи потрібно здати?

Основний напрямок впливу препарату полягає в зміні артеріального тиску. З цієї причини вам слід дізнатися про його значення. Можна також звернутися до кардіолога і пройти процедуру ЕКГ. Це дозволить вам зрозуміти, що протипоказання препарату не важливі для вас. Звичайно, варто побувати на приймання у лікарів, які займаються чоловічими статевими питаннями - урологів або сексопатологів.

Скористався Віагрою, але так і не отримав якісну ерекцію? Що потрібно робити, щоб отримати чудовий секс?

Не забувайте, що купити силденафіл варто тільки в спеціалізованій компанії. Сьогодні можна спостерігати кілька різних факторів, при яких препарат не чинить бажаного ефекту. Далеко не всім чоловікам вдається відчути ефект від приймання Віагри миттєво. У деяких випадках силденафіл забезпечує оптимальний ефект лише після третього приймання. Також необхідно підібрати відповідне дозування. Фахівцями рекомендується використовувати не більше 50 мг за раз для новачків. Але може бути і так, що для вас ця доза повинна бути збільшена вдвічі.

Варто пам'ятати, що препарат може лише допомогти природним механізмам сексуальної стимуляції. У разі, якщо організм чоловіка не отримує достатньої кількості еротичного збудження, то Віагра виявиться неефективною. Щоб забезпечити вплив силденафілу, необхідна допомога партнерки або використовувати власну фантазію. Якщо ви занадто втоплені, або перебуваєте в депресії, то ефект від препарату може бути незначним.

Я лише недавно досяг двадцяти років, але хотів би спробувати Віагру. Проте, часто доводиться чути, що даний засіб може використовуватися тільки чоловіками за сорок. Чи справді це так?

Ерекція може давати збої незалежно від вашого віку. Тому немає нічого предрассудітельного в тому, щоб використовувати лікарську допомогу в 20-річному віці. Використовувати Віагру можна всім, хто досяг 18 років.

Переживаю з приводу того, що в Віагрі міститься якийсь сильнодійний компонент або наркотик. Чи це можливо?

Дія даного препарату абсолютно нешкідливо. Його застосування було схвалено Міністерством охорони здоров'я. Активним компонентом Віагри є силденафіл, який повністю безпечний. Засіб не викликає звикання.

Через скільки часу Віагра буде виведена з організму?

Віагра залишає організм під час дефекації (приблизно чотири п'яті дози), а 13% виводиться завдяки сечі. Це означає, напіввиведення відбувається за 3-5 годин, а повністю виводяться після походу в туалет.

Чи може Віагра порушувати процес утворення сперматозоїдів? Приймання препарату може впливати на появу безпліддя?

В обох випадках відповідь буде негативною. Як доведено досвідченим шляхом, ні кількість, ні хімічний склад сперми не береться змін під час використання Віагри. Подібні дії, які ви перерахували, можуть бути викликані тільки засобами з високим вмістом тестостерону, але силденафіл відрізняється абсолютно іншим впливом. У Віагри також немає протизаплідний ефект.