Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)

Пролонгатори - особливості та функції препаратів

Купить пролонгаторы Купити пролонгаториСексуальная життя далеко не завжди дозволяє людині почуватися задоволеним, що часто пов'язано з еректильною дисфункцією. Дане захворювання не дозволяє викликати у жінки оргазм, а також може бути пов'язано з раннім сім'явипорскуванням. Недостатня тривалість статевого акту залишає обох партнерів незадоволеними, тому чоловікам властиво негайно приступати до пошуку проблеми. Завдяки розвитку медицини сьогодні вдається знайти причину проблеми і засоби для боротьби з нею. Так і з'явилися на ринку пролонгатори, єдина мета яких полягає в збільшенні тривалості сполучення.

Такі кошти можуть мати різний склад, а також відрізнятися за способом застосування, але вони завжди мають схожими функціями. При правильному прийманню можна буде забезпечити задоволення для обох учасників статевого акту, а еякуляція буде максимально відстрочена. Найчастіше такі засоби представлені капсулами або таблетками, але бувають і ті, які застосовуються зовнішньо. У цьому випадку форма буде самою різною, починаючи від гелів і закінчуючи спреями. Також допускається їх комбінація з метою отримання найбільш тривалого і повного відчуттів статевого акту.

Таблетки-пролонгатори


Пероральна форма застосування медикаментів залишається найпопулярнішою, тому кошти пролонгатори традиційно випускаються в подібному вигляді. Медичні лабораторії розробили кілька ефективних складів, а також працюють над поліпшеними формулами, що дозволяє сподіватися на бажаний ефект навіть людям, що дійшли до крайньої стадії захворювання. Механізм впливу на організм пов'язаний із захопленням серотоніну. Дана речовина передає імпульси, які надходять від нервової системи, що призводить до стимуляції м'язових клітин. В результаті вдається уповільнити процес сім'явипорскування, істотно продовжуючи статевий акт.

При випуску подібних пролонгаторів найчастіше користуються особливим компонентом, який має назву Дапоксетін. Даний компонент входить до складу дженериків та оригінальних продуктів, тому покупець може самостійно підібрати для себе оптимальне рішення. Знайти пролонгатор ви зможете в нашій аптеці, яка забезпечить швидку доставлення. Придбане у нас засіб відрізняється високою ефективністю і діє з моменту приймання. Його можна вжити перед сексом, щоб отримати бажаний ефект через 2 години в середньому. При тривалому використанні препарату вдається підвищити результативність статевого акту, а також забезпечити позитивний вплив на статеву систему.

Купить пролонгаторы Нужно помітити, що Дапоксетін не є єдиним компонентом пролонгатора, але інші носять допоміжну роль. Для підвищення ефективності можна використовувати і інші препарати сексуальної дії:

Сіаліс;

Віагру;

Левітра.

Завдяки поєднанню подібних компонентів вдається гарантувати бажану тривалість сполучення, а також стабільну ерекцію в процесі. Ліки, які входять в одну групу з Super P Force, дозволяють збільшити сексуальну активність людини, надаючи екстрене і результативний вплив. Їх перевага також полягає в тому, що вони не викликають побічних явищ. Якщо ж пацієнт використовує одночасно кілька препаратів, то йому слід звернутися до лікаря, щоб упевнитися в їх сумісності.

Зовнішні пролонгатори

Дана категорія засобів також стає популярною серед сучасних чоловіків, які не бажають миритися з виниклою проблемою. Такі препарати гарантують гальмування еякуляції завдяки нанесенню активних речовин прямо на пеніс. Один з таких препаратів називається спрей Stud 5000, до складу якого входить лідокаїн. Його вплив дозволяє мінімізувати чутливість члена, що дозволяє продовжувати статевий акт в кілька разів.

Перевагою даного засобу є його зручність в застосуванні. Пролонгатора Студ 5000 досить просто розпорошити на поверхню головки безпосередньо перед сексом. Він швидко всмоктується шкірою і впливає на організм протягом 60 хвилин в середньому. Слід розуміти, що для оральних ласк пролонгатор зовнішньої дії не підходить. Також переконайтеся в тому, що організм не має негативної реакції на компоненти, які входять до його складу.

Як замовити

Купити пролонгатор, здатний дійсно допомогти чоловікам з раннім сім'явипорскуванням, можна на сайті нашого інтернет магазину. Ми забезпечуємо відправлення не тільки по Києву, але і в будь-населені пункти країни. Не відмовляйте собі в яскравому і тривалому сексі, для якого давно розроблені відповідні препарати.