Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Якщо у вас проблеми з потенцією та еректильної функції, тоді цей препарат створений саме для вас. Індійські фахівці винайшли просто чудо, яке розв'язувати чоловічі проблеми і дарує вам і вашій другій половині незабутню ніч пристрасті й любові.

Фармакологічні властивості Левітра 60

Активною речовиною препарату Левітра 60 від імпотенції є Варденафил. Він допомагає від еректильної дисфункції і проблем з імпотенцією кожному, хто потребує. Активна речовина розслаблює м'язи статевого органу чоловіка, м'язи малого таза тим самим збільшуючи кровотік в судинах і сприяючи появі натуральної ерекції. Основною перевагою даного препарату є те, що його можна приймати незалежно від приймання алкоголю, калорійної їжі, які заборонені при прийманню препаратів аналогів, бо вони сповільнюють дію основної речовини - Варденафіла.

Спосіб приймання таблеток Левітра 60

Лікарський препарат Левітра 60 випускають в таблетках, які упаковуються в блістери, в кожному блістері по 10 таблеток. На зворотному боці блістери розташовані склад і термін придатності препарату. Приймати препарат потрібно один раз в день, запиваючи таблетку холодною водою. Добова норма становить одну таблетку. Дозування можна зменшувати, але ні в якому разі не збільшувати, цього не рекомендують фахівці. Ефективність препарату проявляється вже через 40 хвилин після його вживання, а дія таблеток не припиняється протягом 12 годин, в цей час ви спокійно можете радувати свою дружину, дівчину відмінним сексом.

Протипоказання до приймання Левітра 60

Лікарський засіб Левітра 60 не можна вживати дітям до 18 років, а також жінкам, чоловікам після 65 років. Препарат не рекомендується вживати чоловікам з проблемами серцево-судинної системи, з проблемами нирок, печінки.

Побічні ефекти

Побічні ефекти лікарського засобу Левітра 60 повністю ідентичні аналогам препарату, у деяких пацієнтів виникають болі в голові, запаморочення, болі в поперековому відділі, посилена реакція на світлі предмети, нудота.

Де купити Левітра 60

Купити препарат Левітра 60 від імпотенції й еректильної дисфункції можна у нас в інтернет-магазині. Ціна набагато нижче, ніж в звичайних аптеках роздрібної торгівлі.

Не пошкодуйте грошей і подаруйте своїй коханій другій половині довгоочікувану ніч, наповнену довгим сексуальним контактом.

Купити Левітра 60 мг

Проблеми з чоловічим здоров'ям не з чуток знайомі практично кожному третьому чоловікові. Такі дані статистики. Розв'язувати цю проблему потрібно відразу ж, адже сексуальна сфера нашого життя має величезне значення для кожного. Купити Левітра 60 мг - це відмінний вихід для багатьох чоловіків. Якщо ви зіткнулися з банальною еректильною дисфункцією, то даний препарат здатний допомогти вам впоратися з цим вже з першого дня приймання. Необов'язково при цьому витрачати масу часу і сил на походи по лікарях, які в підсумку пропишуть вам аналогічні препарати. При цьому коштувати вони будуть набагато більше, ніж цей. Купити Левітра 60 мг зараз стало дуже вигідно. Це пов'язано з тим, що препарат є новим дженериків, виробленим в Індії. Завдяки своїм властивостям він забезпечує чоловікові відмінну ерекцію протягом тривалого часу. Рекомендуємо вам купити Левітра 60 мг тільки в перевірених магазинах, яким є наш.

Немає нічого незвичайного в тому, щоб мати бажання задовольняти свою партнерку в сексі максимально добре. Якщо ви приймете рішення купити Левітра 60 мг, то забудете про труднощі і зможете вести повноцінне сексуальне життя щодня. Доза препарату в 60 мг є цілком достатньою для того, щоб допомогти навіть в самому запущеному випадку. Згодом можна її знижувати. При цьому, якщо ви вирішили купити Левітра 60 мг, ні в якому разі не варто збільшувати дозування препарату. Це максимально допустиму межу в добу. Купити Левітра 60 мг може кожен охочий на нашому сайті. Вживати його можуть всі чоловіки від 18 до 65 років. Завдяки збалансованій формулі він допомагає при самих різних проблемах.

Яскрава сексуальне життя

На сьогодні купити Левітра 60 мг варто цілком прийнятних грошей. Ми пропонуємо всім охочий ознайомитися з величезним асортиментом товару, який представлений на нашому сайті. Серед протипоказань до приймання цього засобу варто відзначити наступні:

  •     перенесений інсульт або інфаркт;
  •     захворювання серцево-судинної системи;
  •     анатомічна деформація статевого члена;
  •     захворювання печінки і нирок.

Ми пропонуємо купити Левітра 60 мг також і тому, що це досить зручне дозування. Ви можете ділити таблетку на 2 або 3 частини. При цьому покупка саме цього препарату економічно вигідніше.