От 320.00 грн
От 200.00 грн
От 400.00 грн
От 220.00 грн
Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)

Медичне ліки Камагра - сексуальне життя в задоволення

Якщо у чоловіка є певні проблеми в сексуальній сфері, то це однозначно накладає відбиток на всі інші сфери життєдіяльності. Досить непросто думати про рішення сімейних або робочих питань, коли в голові лише одна думка - проблеми з потенцією.

Коли чоловік стикається з такою складністю, не потрібно опускати руки і думати, що секс зовсім зникне з вашого життя. Як представники сильної статі, так і партнерка повинні отримувати задоволення в цій сфері. Тому у розв'язання даної проблеми варто підібрати найоптимальніше медикаментозне лікування і просто забути про неприємні моменти, пов'язані з еректильною дисфункцією.

Камагра вже давно зарахований до одних з найбільш дієвих і популярних препаратів для відновлення потенції. Він дає можливість чоловікові вести повноцінне статеве життя. Серед споживачів Європи саме Камагра вважається одним з найбільш потрібних і популярних. Це відмінний аналог Віагри. Пов'язано це з тим, що його ціна значно нижча, а при цьому ефект нічим не поступається.

Причини для вибору препарату Камагра:

 • час дії до 24 годин;
 • відмінна тривала ерекція;
 • запам'ятовується оргазм;
 • засіб починає діяти протягом 1 години після його вживання. .

Назва:

Generic Kamagra

Форми випуску:

Гель, таблетована форма, софт версія таблеток

Чинний препарат:

Sildenafil Citrate (Силденафил)

Компанія виробник:

Centurion Laboratories (всі необхідні сертифікати на продукцію є)

Країна виробництва:

Індія

Призначення засобу:

Препарат для значного посилення потенції у чоловіків

Ефект, який надає препарат:

Забезпечення стійкої потенції під час сексу у чоловіків

Тривалість ефекту:

До 4-5 годин

Час початку дії:

від 40 до 60 хвилин після вживання, залежить від форми засоби

Відчуття після приймання:

Збільшення сексуального бажання у чоловіка (значне посилення лібідо)

Ефект звикання:

Не виявлено

Вплив на гормональний фон:

Не виявлено

Термін придатності препарату:

1,5 року

Опис препарату

Камагра є ефективним медикаментозним препаратом, який забезпечує постійну сильну ерекцію у чоловіків. Також це коштів сприяє швидшому досягненню еякуляції серед чоловіків різного віку. Цей препарат випускають у таблетованій формі (синюватий колір таблеток, які покриті оболонкою). Цей препарат має досить сильний вплив в комплексі. При вживанні Камагра посилюється ерекція і збільшується тривалість статевого акту. Таблетки ці в своєму складі містять такі компоненти, як дапоксетін і силденафіл. Препарат Камагра можна придбати в самих різних аптечних мережах України. Вартість препарату буде залежати від виробника, країни, де розміщено виробництво, і необхідного дозування.

Силденафіл - це основна дієва речовина в Камагра, його там зазвичай 100 мг. Препарат Камагра 100 мг має досить щадна дія на чоловічий організм, не порушуючи гормональний фон і можливості репродукції.

Найбільш оптимальне дозування препарату становить 50 мг за 1 годину до сексуальної близькості.

Традиційно для більшості чоловіків досить на добу однієї таблетки Камагра, щоб бути впевненими у своїй силі і можливостях задовольнити партнерку. Цю рекомендовану дозу можна збільшувати до 100 мг в разі необхідності, і якщо речовина добре переноситься організмом. Даний засіб випускається як у формі таблеток, так і у формі гелю. Препарат Камагра, випущений у вигляді гелю, більше підійде в тих випадках, коли немає можливості запити таблетки водою. Така форма випуску кошти не тільки більш практична, а й надає значно більш відчутний ефект за меншу кількість часу. Так само як і у випадку з таблетками, дія гелю Камагра проявиться вже протягом першої години після його приймання.

Як працює препарат


Цей препарат має такий вплив завдяки своїм чинним засобам - Дапоксетіна і силденафілу. Зазвичай саме вони застосовуються для відновлення гарної ерекції і передчасного сім'явилиття. Силденафіл забезпечує процес розслаблення тканин кавернозного тіла, впливає на значне посилення кровотоку в області чоловічих геніталій. Але варто підкреслити, що препарат цей діє тільки в разі природної стимуляції. Засіб силденафіл відмінно проявляє свої властивості при лікуванні імпотенції, яка спровокована певними патологіями кровоносної системи. Дапоксетін, який входить до складу цього засобу, дозволяє блокувати в головному мозку, так званий, гормон щастя (серотонін), що дає можливість чоловікові набагато довше проводити статевий акт без досягнення еякуляції. Така відстрочка оргазму може збільшити тривалість статевого акту з партнеркою мінімум втричі, подібний ефект, залежно від різних моментів, може зберігатися до 5-6 годин.

Як використовувати


Препарат Камагра приймають зазвичай всередину, запивають чималою кількістю води. Робити це потрібно приблизно за 1 годину до передбачуваного статевого акту. Нормальна доза - це 100 мг силденафілу і 60 мг Дапоксетін. Приймати більше зазначеного дозування без консультації з лікарем не рекомендується. Засіб Камагра можна поєднувати лише з невеликою кількістю алкогольних напоїв.

Які побічні ефекти


Зазвичай більшістю чоловіків Камагра переноситься без будь-яких наслідків. Відчутні побічні ефекти спостерігаються вкрай рідко. Як правило, побічні реакції можуть виникнути тільки при збільшенні стандартної дози Камагра. Якщо чоловік дозволив собі вжити більше рекомендованої дози, то можна очікувати таких наслідків для організму: головний біль, проблеми із зором, підвищену чутливість на світло, нудоту, проблеми з шлунково-кишковим трактом. Якщо виникла будь-яка з перерахованих вище проблем, то варто негайно перестати вживати препарат Камагра і звернутися до компетентного фахівця за медичною консультацією.

Які протипоказання у препарата

Камагра - це препарат, у якого є певні нюанси і обмеження до приймання. Серед основних варто відзначити:

 • наявність епілепсії;
 • наявність хвороби Паркінсона;
 • перенесений лейкоз;
 • миелому;
 • певні деформації статевого члена;
 • проблеми з нирками;
 • цироз печінки у чоловіка;
 • серйозні захворювання серцево-судинної системи;
 • приймання декількох медикаментозних препаратів одночасно;
 • підвищена чутливість до дієвих засобів препарату у пацієнта;
 • вік до 18 років.

Переваги Камагра


Більшість чоловіків вибирають цей препарат через наявність явних переваг перед наявними на ринку аналогами. Серед них можна відзначити:

 • сумісність з незначними дозами алкоголю;
 • відмінна переносимість організмом;
 • швидкий ефект;
 • висока ефективність;
 • комплексна дія в інтимній сфері життя;
 • відсутність протипоказань для репродуктивної функції;
 • позитивні відгуки у клієнтів після вживання Камагра;
 • можливість купити на території України без рецепта;
 • можливість купити Камагра в аптечних мережах України;
 • адекватна ціна.

Камагра ціна


У нашому інтернет-магазині придбати Камагра можна з упевненістю високої якості препарату. Порівнявши ціни на цей же засіб у аптеках, можна побачити, що з нами співпрацювати набагато вигідніше. Ціна на Камагра у нас дійсно мінімальна. Цей дженерик подарує незабутні відчуття під часом сексу кожному.

Препарат Камагра 

Камагра Камагра . На сьогодні фармакологічні компанії пропонують різні препаратів, що дозволяють усунути проблему еректильної дисфункції. Поряд з найбільш популярним засобом віагрою існують не менш ефективні її аналоги. Камагра являє собою дієвий, але в той самий час доступний препарат для вирішення проблем, пов'язаних з сексуальним здоров'ям чоловіка.

Фармакологічна дія і специфіка застосування препарату


Дієва речовина препарату - силденафіл. Проводиться лікувальний засіб у формі гелю і таблеток, що мають різне дозування.

Приймання препарату рекомендовано чоловікам, які мають проблеми з потенцією, викликані різними причинами. Після курсу лучения успішно усуваються як психологічні, так і фізичні причини недуги.

Специфіка впливу препарату Камагра таблетки на організм чоловіка полягає в наступному:

 • прилив крові до статевих органів (шляхом посилення кровообігу в судинах);
 • виникнення стійкої ерекції;
 • збільшення в розмірах і затвердіння статевого члена;
 • поліпшення якості статевого акту.

Препарат Камагра після його приймання і попадання всередину організму викликає помітний ефект через одну годину. Тривалість впливу на чоловічу силу надається протягом чотирьох годин.

У разі невпевненості у власних силах і наявних раніше проблеми з ерекцією рекомендується прийняти таблетку за одну годину до передбачуваного сексу. При цьому слід почати приймання з мінімальне дозування. Тільки в тому випадку, коли ефект від таблеток спостерігається незначний, доза збільшується.

Камагра цена

Преімуществом препарату Камаграє його ефективність по відношенню до різних факторів, що викликають розлади сексуальної функції у чоловіків (як фізичні захворювання, так і фактори психологічного характеру).

Перш ніж прийняти рішення про те, щоб Камагра купити в Україні, слід проконсультуватися у лікаря. Існує перелік недуг, при яких застосування кошти не рекомендовано: захворювання серцево-судинної системи, печінки, наявність в анамнезі інсультів або інфарктів.

Для зручності споживачів виробник препарату пропонує придбати засіб для потенції Камагра гель. Його застосування відрізняється додатковою зручністю. Гель приймається безпосередньо в чистому вигляді або розчиняється в воді. Завдяки цьому всмоктування речовини в кров відбувається набагато швидше.

Для чоловіків, які мають захворювання шлунково-кишкового тракту, дана форма випуску речовини є набагато краще. Ефект від застосування засобу в даному виді настає набагато швидше, ніж від таблеток. Однак слід враховувати той факт, що щільна, жирна їжа може відстрочити поява результату.

На нашому сайті ви можете замовити і придбати Камагра  гель купити в Україні за найбільш доступними цінами. При цьому вам не слід турбуватися про якість придбаних медикаментів, адже всі вони мають необхідні сертифікати якості. Камагра ціна здивує вас своєю доступністю.

Дозвольте собі відчути впевненість у власних силах і отримати максимальне задоволення від сексу.