Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Камагра 100 мг

Корпорація Cipla сьогодні є одним з найбільших виробників фармакологічних засобів, здатних впоратися з статевим безсиллям серед чоловіків. Потрібність продукції компанії багато в чому викликана тією увагою, яка приділяється кожному етапу виробництва, що дозволяє забезпечити випуск першокласних медикаментів. Серед них Камагра залишається найвідомішим речовинам, створеним співробітниками компанії. Призначення цих ліків полягає в тому, щоб підвищити природній потяг чоловіка під час інтимного зв'язку. В процесі виробництва виконуються всі вимоги і норми безпеки, що дозволяє покупцям отримати просте і дієвий засіб для посилення потенції.

Активна речовина, яка використовується в даному препараті, схоже з аналогами з інших засобів, але відрізняється більш доступною вартістю. В результаті медикамент дозволяє забезпечити високу результативність, але залишається доступним для ширшого числа покупців.

Спосіб застосування

Оболонка препарату влаштована таким чином, щоб перешкоджати вивільненню безпосередньо в шлунку, що дозволяє вживати таблетку навіть при епігастріческіх проблемах. Поглинання активного компонента настає приблизно через годину з моменту приймання. З цієї причини експерти рекомендують використовувати речовину за 70-80 хвилин перед сексом. Для того, щоб запити ліки, слід використовувати звичайну воду. Не слід також вживати препарат разом з продуктами, в складі яких є кофеїн. Це може привести до негативного ефекту для організму.

Вплив від приймання таблетки зберігається на весь організм наступні 8 годин, але для продовження ефекту не слід використовувати полтаблетки, бо при порушенні оболонки продуктивність активної речовини падає.

Принцип дії

Активний компонент препарату представлений силденафилом, який допомагає стимулювати кровообіг в області тазу. В результаті подібного впливу спостерігається висока активність еректильної функції. За допомогою додаткових елементів, що входять до складу препарату, вдається забезпечити викид серотоніну, а також ендорфіну в кров. Дані гормони відрізняються тим, що дозволяють сфокусувати увагу людини на конкретної дії, а також позбутися від перенапруги і відчути додаткові сили для занять любов'ю.

Щоб забезпечити максимальний ефект, вже через пів години з моменту вживання медикаменту слід приступити до стимулювання пеніса. Завдяки посиленій сексуальне бажання тривалість статевого акту може зрости на 30 відсотків. Після 3 сім'явилиття статевий орган може частково втратити чутливість на час.

Протипоказання

Якщо у людини є індивідуальна нестерпність компонентів, які входять до складу препарату, то слід виключити його приймання з самого початку. Не варто також користуватися засобом тим, кому протипоказано брати участь в сексуальній активності. До цієї категорії зазвичай потрапляють ті пацієнти, які стикалися:

  •     З гіпертонією;
  •     З серцевою недостатністю;
  •     З аритмією.

Якщо допустити передозування, що не рекомендується, то можна зіткнутися з головними болями, а також нудотою.

Замовити Камагра 60 мг можна в нашій онлайн аптеці. Каталог фармакологічних засобів дозволяє знайти відповідний дженерик, який зберігає саму доступну вартість на вітчизняному ринку. Доставлення буде забезпечена будь-якому чоловіку, який не володіє протипоказаннями до приймання. Для виправляння замовлення використовується непрозорий пакет, що виключає ознайомлення з вмістом третіми особами.