Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Аванафіл тепер і в Україні

Купить аванафил

Зниження потенції у чоловіків є однією з найгостріших проблем в сучасному світі. Але не слід наївно вважати, ніби ця хвороба з'явилася тільки недавно. Просто завдяки розвитку медицини сьогодні для її лікування вдалося знайти дієві препарати, які сьогодні доступні в спеціалізованих аптеках. Активний компонент Аванафіл, який вперше був отриманий понад 10 років тому фахівцями лабораторії Vivus (США), відноситься до числа найбільш перспективних речовин для боротьби з еректильною дисфункцією.

Його використовує відразу кілька компаній, які випускають свою продукцію під різними найменуваннями. У нашій країні активно рекламується дженерик Стендри, який дозволяє впоратися з чоловічим безсиллям на різних етапах. Препарат є настільки якісним і ефективним, що впливає на організм чоловіка вже при першому вживанні. Його важливою перевагою є доступна вартість.

Фармакологічна дія

Кожне засіб в процесі своєї розробки проходить перевірку і випробування, що дозволяє отримати детальне уявлення про ефективність його застосування. Якщо говорити про дженерику Аванафіл, то він здатний зв'язувати фосфодіестеразу п'ятого типу, що забезпечує подальше блокування ферменту, який відповідає за тонус гладкої мускулатури. Клітини статевих органів приходять в розслаблений стан, що забезпечує постачання кров'ю члена. Насичення каверн дозволяє отримати стабільну ерекцію. Важливим є і той факт, що при завершенні статевого контакту кровотік знову повертається в нормальне положення. Щоб досягти ефекту і знову отримати впевненість у своїх силах, перед статевим актом потрібно сексуальна стимуляція, про що не слід забувати.

Спосіб застосування препаратів з Аванафілом

Аванафіл впливає на організм дуже швидко, тому вже через чверть години з моменту вживання можна надаватися сексуальним утіхам. Тривалість дії становить близько 6 годин. Рекомендується використовувати всього одну таблетку за третину години перед сексом. Обсяг активної речовини в 100 мг є оптимальним для дорослого чоловіка, але при необхідності можна збільшити або зменшити дозу у 2 рази. Але приймати засіб не можна частіше ніж один раз на день. Вживання таблеток не залежить від приймання їжі, але слід обмежити вживання алкоголю і свіжого соку на час профілактики захворювання.

Показання та протипоказання

Купить аванафил Лекарственний препарат відрізняється підвищеною ефективністю в лікуванні імпотенції, а також дозволяє посилити потяг. Але не треба плекати ілюзій про те, ніби він позбавляє від самих причин проблеми. Також він не може розглядатися так захисний засіб від простатиту або хвороб, отриманих статевим шляхом. У число протипоказань входять наступні пункти:

  • виразка шлунку;
  • гіпотензія;
  • інфаркти та інсульти;
  • гемофілія.

З обережністю слід підійти до приймання, якщо людина раніше стикався з хворобами печінки. Рекомендується також звернутися до лікаря для консультації. Аванафіл не сумісний з альфа-блокаторами.

Переваги приймання 

На поточний момент Аванафіл утримує пальму першості в плані швидкості впливу на організм, що є його одним з ключових переваг. Тривалість дії становить не менше 6 годин, що дозволяє зробити кілька статевих контактів. Головним же плюсом його вживання є ціна. Адже замовити таблетки Аванафіл можна значно дешевше, ніж його оригінальні аналоги. При цьому фармакологам вдалося зберегти ту ж ефективність, що і в інших препаратах даної групи. Замовити засіб для лікування потенції можна в онлайн-якій аптеці. Ми забезпечимо доставлення по Києву, а також в будь-який населений пункт країни.

Купить аванафил

Аванафіл тепер і в Україні


Проблема чоловічої потенції відома вже дуже давно. Чоловіки протягом століть стикалися з тим, що не могли повною мірою насолодитися сексом і зробити приємність партнерці через що виникає еректильної дисфункції. Дана проблема почала ефективно вирішуватися тільки в 1990-х роках, коли фармацевтами були розроблені відомі вже зараз препарати, що дозволяють чоловікам знову відчути свою силу в ліжку. Аванафіл - це дієва речовина, яке було відкрито у 2009-му році однією компанією в США. Це засіб стало основою кількох препаратів. На території нашої країни можна купити дженерик Стендри, який ефективно бореться з проблемою чоловічої потенції. Цей препарат відрізняться високою якістю, як і оригінальні лікарські засоби. Але ціна його значно нижче.

Фармакологічна дія

Аванафіл  блокує фермент фосфодіестеразу, в чому і полягає його ефективну дію на стимуляцію ерекції у чоловіків. Цей момент призводить до того, що м'язи артерій, які відповідають за приплив крові до статевого члена, розслабляються. Запалі тіло члена наповнюється кров'ю, настає тривала і стійка ерекція. Після того, як сексуальний акт підійшов до кінця, кровообіг в області чоловічих геніталій приходить в норму. Не варто також забувати про те фаті, що для дії будь-якого препарату, що підвищує чоловічу потенцію, необхідна природна стимуляція і збудження від партнерки. В іншому випадку Аванафіл не подіє на чоловічий організм.

Спосіб застосування препаратів з Аванафілом

Даний засіб починає свою дію вже через 15-20 хвилин після його приймання. Тривалість ефекту становить до 5-6 годин. Рекомендоване дозування за один приймання - 100 мг Аванафіла. Зазвичай радять пити його за 15-20 хвилин до сексуального контакту. Саме за цей проміжок часу настане очікуване збудження. Залежно від особливостей організму і сили збудження деякі чоловіки можуть приймати і половину таблетки, що становить 50 мг. Для інших же дозу, навпаки, варто збільшувати. У приймання 200 мг Аванафіла теж немає нічого страшного, якщо організм нормально реагує на даний засіб. Не можна приймати препарат частіше ніж один раз за 24 години. Засіб сумісно практично з будь-якою їжею. Виняток становить лише грейпфрут і виноград. Також не рекомендовано приймати великі дози алкоголю.

Показання та протипоказання

Даний препарат допоможе чоловікам, які мають проблеми з еректильною дисфункцією. Він не усуне причини, які її викликали, але значно поліпшить якість статевого акту і відчуття чоловіки при цьому. Також варто пам'ятати, що він не захищає від простатиту і різних венеричних інфекцій.

Найважливішими протипоказаннями для вживання препарату є:

  • наявності гемофілії;
  • наявність виразки шлунка та інших проблем зі шлунково-кишкового тракту;
  • наявність гіпотензії і гіпертензії;
  • хвороби серцево-судинної системи;
  • непереносність дієвої речовини.

Переваги

Серед найголовніших плюсів Аванафіла виділяють його швидке дію. Саме цей препарат розкриває свій ефект вже через 15-20 хвилин після його приймання. В цілому тривалість його дії становить не менше 5-6 годин, що також є відмінним показником. За цей час можна встигнути зробити кілька статевих актів. Серед наявних аналогів саме Аванафіл  є одним з найбільш популярних з причини свого швидкої дії та прийнятної ціни. Купити Аванафіл  в інтернет-магазинах можна за доступною ціною вже сьогодні.