Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Здоровий спосіб життя, в тому числі і сексуальною - це важливий аспект у житті кожної людини. Для кожного чоловіка важлива стабільна ерекція. Існує обов'язкова умова для її появи - розслабленість статевих артеріол. Вони розташовуються в запалі тілі пеніса, точніше в гладкої мускулатури. Цей процес неможливий без наявності ферментів (ЦГМФ) і оксиду азоту. Саме дію Левітра 10 мг блокує швидке розщеплення цих ферментів, забезпечуючи тривалу потенцію у чоловіків.

Опис, лікарська форма

Левітра 10 мг випускається в бластер, таблетками. У препарату є ряд переваг:

  •     максимально активна діюча складова Левітра 10 мг характеризується, як найбільш популярна, і найбільш селективна серед схожих інгібіторів (ФЕД5);
  •     дію Левітра 10 мг тривалий і надійне;
  •     допускається прийом з невеликою кількістю алкоголю;
  •     Левітра 10 мг має високий ступінь безпеки під час застосування;

Дозування і застосування

Левітра 10 мг практично відразу після вживання починає всмоктуватися в кров уже через 60 хвилин. Для досягнення максимального ефекту, фахівці рекомендують прийняти натщесерце Левітра 10 мг. Бажано прийом їжі трохи відкласти. Не рекомендуються, при цьому, досить калорійні страви. Період дії Левітра 10 мг може тривати протягом 11 годин. При цьому, з'являється певна свобода дій, адже період між вживанням Левітра 10 мг і самим статевим актом може бути збільшений до 5 годин. По закінченню цього часу, відбувається розпад діючої речовини в печінці і наступний висновок з організму через кишківник. Близько 6% Левітра 10 мг можуть виводитися через нирки. Вагомою перевагою препарату є те, що практично не потрібен індивідуальний підхід до дозувань, 10мг. - це оптимальна кількість як для разового, так і для регулярного прийомів.

Це абсолютно новий засіб, яке показало чудовий результат при найскладніших патологіях і еректильної дисфункції різних форм. Не варто забувати і про те, що максимально позитивний результат неможливо досягти при відсутності сексуальних стимуляцій.

Якщо у Вас виникли питання щодо застосування або придбання препарату, то відвідайте сайт. Тут можна отримати всю необхідну Вам інформацію від кваліфікованого фахівця, а також зробити замовлення.

Купити Левітра 10 мг

Статеве життя є дуже важливою сферою для кожної людини. Коли чоловіки стикаються з такими проблемами, як імпотенція або еректильна дисфункція, їх самооцінка значно знижується. Сьогодні досить просто і швидко вирішуються подібні питання. Досить купити Левітра 10 мг і дозволити собі забути про всі проблеми з сексом. Це новітній препарат, який розроблявся в Німеччині. Німецька якість не викликає сумнівів практично ні у кого. Фармацевтичні препарати, вироблені в цій країні, користуються особливою популярністю. Не став винятком і цей новітній аналог Віагри.

Купити Левітра 10 мг набагато вигідніше, ніж будь-який інший лікарський засіб для підвищення потенції. Даний препарат створений для чоловіків з будь-якою формою імпотенції. Якщо ви зважитеся купити Левітра 10 мг, то зможете розв'язувати проблему зі своїм здоров'ям. Унікальний склад цього препарату вже оцінили чоловіки у всьому світі. Поспішайте купити Левітра 10 мг і відчути якісно нові відчуття під час сексу.

На нашому сайті кожен охочий зможе купити Левітра 10 мг за ціною, яка є доступною і обґрунтованою. Багато чоловіків, заходячи в аптеки і розглядаючи подібні препарати, лякаються високих цін і не купують їх. Наша компанія має ряд переваг:

  •     доступна вартість препаратів;
  •     відмінний вибір ліків;
  •     можливість оперативної доставки в будь-який куточок країни;
  •     збереження конфіденційності;
  •     допомога кваліфікованих менеджерів.

Якщо ви все ще роздумуєте, де саме купити Левітра 10 мг, зупиніть свій вибір на нашому магазині. Купуючи у нас, ви анітрохи не пошкодуєте про свій вибір.

Правильний прийом 

Як і будь-який інший препарат подібного спектра дії, приймати його варто за 30-40 хвилин до сексуального контакту. Вирішивши купити Левітра 10 мг, ви отримуєте такий приємний бонус, як сумісність з невеликою кількістю алкоголю. Вам не потрібно контролювати себе весь вечір, не використовуючи калорійну їжу і не випиваю легкий алкоголь. Це препарат відмінно поєднується з ними. Однією таблетки з дозуванням 10 мг достатньо для проведення повноцінного статевого акту. Партнерка ваша залишиться задоволена. Ми пропонуємо вам купити Левітра 10 мг за найвигіднішою ціною в Україні і забути про те, що таке проблеми з ерекцією.