Нещодавно зіткнувся з такою проблемою - сім'явилиття настає дуже швидко. Приблизно після 2-3 хвилин після початку статевого акту. Користувався різними презервативами, які продовжують статевий акт, але вони не привели до бажаного ефекту. Чим ще можна скористатися?

Не варто впадати у відчай, адже подібні труднощі цілком можна вирішити. Такі проблеми виникають у багатьох чоловіків. Ви можете використовувати засіб Дапоксетін. Ці ліки розроблено для боротьби з проблемами, що стосуються швидкого сім'явилиття.

Добрий день, мені доводилося чути про те, ніби Дапоксетін відрізняється ефектом, як у антидепресантів. Але як він в цьому випадку може допомогти зі швидкою еякуляцією?

Добрий день. Так, дійсно, даний препарат може виступати як ефективний антидепресант. На цій посаді Дапоксетін перевершує багато інших препаратів такого ж типу. Засіб призводить до найшвидшого і потужному впливу на організм. Дапоксетін може виправити передчасну еякуляцію завдяки усуненню патологічних труднощів, які призводять до швидкого сім'явилиття. Серед них можна назвати тривожний стан, стрес та інші чинники.

Підкажіть, будь ласка, наскільки тривалим є вплив від препарату Дапоксетін?

Вплив даного засобу на організм спостерігається протягом чотирьох годин. Він надає активний ефект після 30 хвилин з моменту використання коштів. Дапоксетін дозволяє збільшити тривалість статевого акту в кілька разів. Сьогодні купити Дапоксетін можна в спеціалізованому магазині.

Здрастуйте, скажіть, а чи можна користуватися засобом спільно з іншими препаратами, які дозволяють збільшити потенцію? Наприклад, разом з Віагрою?

Дапоксетін може ефективно працювати разом з препаратами даної групи. Як мінімум, сьогодні не існує даних про негативний ефект при їх суміщенні.

Добрий день, мені всього 16 років, а сім'явилиття відбувається через 2 хвилини після початку статевого акту. Підкажіть, чи можна мені скористатися засобом? Як довго триватиме секс, якщо я прийму Дапоксетін? Які є протипоказання?

Добрий день. Змушені вас засмутити, але користуватися цим препаратом можна тільки тим особам, які досягають повнолітнього віку. До 18-річчя вам не варто звертатися до його використання.

Хотілося б дізнатися, наскільки швидким є ефект від Левітра? Наскільки тривалий час вона діє?

Привіт, дія цього препарату спостерігається вже після третини години після його використання. Вплив триватиме впродовж 5 годин. Забезпечити максимальний ефект можна вже на другу годину після приймання таблетки.

Можна уточнити, які побічні ефекти може викликати Левітра? Наскільки препарат може бути шкідливий для організму? Мені 21 рік.

Найчастіше про побічні ефекти говорити не доводиться. Проте, при неправильному прийманню кошти можна зіткнутися з порушеннями сну, частими судомами і сонливістю, а також підвищеним тиском.

Добридень! Вчора мною був не вірно розрахований обсяг препарату і випита зайва таблетка Левітра? Що тепер робити? Які можливі негативні наслідки? Мені 24 роки.

Зазвичай при невеликому передозуванні у користувачів не виникають негативні ефекти. Проте, при постійному використанні більшої кількості засобу, у вас можуть виникнути болі в попереку. Ми пропонуємо вам купити Левітра, що дозволить мінімізувати ймовірність передозування.