От 900.00 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Купить таблетки от курения Негативні звички на сьогодні можна сміливо назвати основною проблемою людства, яка регулярно забирає життя мільйонів людей по всьому світу. Деякі вважають, що їх пристрасть до куріння є нешкідливим в порівнянні з алкоголізмом або наркоманією. Але це не так. Нікотинова залежність вивчається також активно, як і інші згубні пристрасті сучасних людей, а розвиток даного захворювання відбувається страшними темпами. При регулярному курінні може розвиватися астма, бронхіт, а також підвищується небезпека онкологічних захворювань.

Але це не є повним переліком проблем, а лише верхівкою айсберга. Якщо не вжити заходів оперативно, то людина може повністю втратити здоров'я, а в гіршому випадку і зовсім позбутися життя. Наперекір небезпеці, курці не поспішають розлучатися зі звичкою, а й ті, хто прийняв таке рішення, часто повертаються до паління, адже для них це своєрідний ритуал.

Що робити тим, хто строго вирішив назавжди позбавити свій організм від тютюнових смол і диму, що руйнують організм зсередини? Слід замовити Zyban, ефективний препарат, вироблений сьогодні в індійській компанії. Він відрізняється великою кількістю позитивних відгуків людей, які раніше й не сподівалися позбутися цієї хвороби. Після завершення курсу приймання їм навіть не доводиться згадувати про те, що у них колись була ця шкідлива звичка.

Перед застосуванням препарату


Zyban можна назвати єдиним медикаментом, який бореться із залежністю без нікотину. Його склад обов'язково містить бупропіон, який дозволяє зберегти в організмі дофамін, який ще називають гормоном щастя. Багато хто знає, що у курців, які різко кинули палити, спостерігається зниження працездатності і погіршення самопочуття. Але якщо використовувати Zyban, то подібного ефекту не варто навіть очікувати. Адже бупропіон дозволяє зберегти позитивний настрій, тому після припинення куріння людина відчуває радість, а не загальний занепад. З цієї причини Zyban вважається найдієвішим медикаментом на ринку.

Як використовувати?

Купить таблетки от курения

При лікуванні за допомогою засобу слід почати його приймання за кілька днів перед відмовою від куріння. Це дозволить налаштувати нервову систему і підготувати організм до позбавлення від оков залежності. У перші кілька днів доза становитиме одну таблетку на добу, але надалі її потрібно буде подвоїти. Щоб отримати бажаний результат, потрібно пройти курс лікування в 12 тижнів. Тривалість повного курсу визначається в залежності від того, наскільки сильним буде бажання курити.

Побічні ефекти

Якщо говорити в цілому, то побічні ефекти від використання таблеток практично непомітні для здорової людини, але в деяких випадках вони проявляються такими симптомами, як: 

  • сонливість;
  • підвищене потовиділення;
  • нудота;
  • сухість в роті.

Зберігається також ймовірність зниження маси тіла, появи запору, але це дуже рідкісні явища. Уникнути більшості негативних факторів вдається завдяки дотриманню норм під час приймання.

Протипоказання

Бо Zyban відрізняється високою ефективністю, то не дивно, що використовувати його може далеко не кожна людина. Як протипоказань, які не дозволяють кинути палити за допомогою таблеток, варто відзначити булімію, анорексію, пухлини та наркоманію. Також засіб не потрібно використовувати жінкам, які перебувають в положенні або займаються годівлею грудьми.

Переваги


Крім основного ефекту, який полягає в лікуванні залежності від нікотину, таблетки дозволяють позбутися від тривожних відчуттів і підвищеної дратівливості. Вони дозволяють позбутися від гніву, який викликаний емоційністю. Подібна особливість властива курцям, які деякий час знаходяться без сигарет. Таблетки перешкоджають набору зайвої маси тіла, що особливо цікавить жінок, які вирішили кинути цю згубну звичку.