От 900.00 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Таблетки від куріння - позбавлення залежності

Купить таблетки от курения Негативні звички на сьогодні можна сміливо назвати основною проблемою людства, яка регулярно забирає життя мільйонів людей по всьому світу. Деякі вважають, що їх пристрасть до куріння є нешкідливим в порівнянні з алкоголізмом або наркоманією. Але це не так. Нікотинова залежність вивчається також активно, як і інші згубні пристрасті сучасних людей, а розвиток даного захворювання відбувається страшними темпами. При регулярному курінні може розвиватися астма, бронхіт, а також підвищується небезпека онкологічних захворювань.

Але це не є повним переліком проблем, а лише верхівкою айсберга. Якщо не вжити заходів оперативно, то людина може повністю втратити здоров'я, а в гіршому випадку і зовсім позбутися життя. Наперекір небезпеці, курці не поспішають розлучатися зі звичкою, а й ті, хто прийняв таке рішення, часто повертаються до паління, адже для них це своєрідний ритуал.

Що робити тим, хто строго вирішив назавжди позбавити свій організм від тютюнових смол і диму, що руйнують організм зсередини? Слід замовити Zyban, ефективний препарат, вироблений сьогодні в індійській компанії. Він відрізняється великою кількістю позитивних відгуків людей, які раніше й не сподівалися позбутися цієї хвороби. Після завершення курсу приймання їм навіть не доводиться згадувати про те, що у них колись була ця шкідлива звичка.

Перед застосуванням препарату


Zyban можна назвати єдиним медикаментом, який бореться із залежністю без нікотину. Його склад обов'язково містить бупропіон, який дозволяє зберегти в організмі дофамін, який ще називають гормоном щастя. Багато хто знає, що у курців, які різко кинули палити, спостерігається зниження працездатності і погіршення самопочуття. Але якщо використовувати Zyban, то подібного ефекту не варто навіть очікувати. Адже бупропіон дозволяє зберегти позитивний настрій, тому після припинення куріння людина відчуває радість, а не загальний занепад. З цієї причини Zyban вважається найдієвішим медикаментом на ринку.

Як використовувати?

Купить таблетки от курения

При лікуванні за допомогою засобу слід почати його приймання за кілька днів перед відмовою від куріння. Це дозволить налаштувати нервову систему і підготувати організм до позбавлення від оков залежності. У перші кілька днів доза становитиме одну таблетку на добу, але надалі її потрібно буде подвоїти. Щоб отримати бажаний результат, потрібно пройти курс лікування в 12 тижнів. Тривалість повного курсу визначається в залежності від того, наскільки сильним буде бажання курити.

Побічні ефекти

Якщо говорити в цілому, то побічні ефекти від використання таблеток практично непомітні для здорової людини, але в деяких випадках вони проявляються такими симптомами, як: 

  • сонливість;
  • підвищене потовиділення;
  • нудота;
  • сухість в роті.

Зберігається також ймовірність зниження маси тіла, появи запору, але це дуже рідкісні явища. Уникнути більшості негативних факторів вдається завдяки дотриманню норм під час приймання.

Які протипоказання у препарату

Бо Zyban відрізняється високою ефективністю, то не дивно, що використовувати його може далеко не кожна людина. Як протипоказань, які не дозволяють кинути палити за допомогою таблеток, варто відзначити булімію, анорексію, пухлини та наркоманію. Також засіб не потрібно використовувати жінкам, які перебувають в положенні або займаються годівлею грудьми.

Переваги

Крім основного ефекту, який полягає в лікуванні залежності від нікотину, таблетки дозволяють позбутися від тривожних відчуттів і підвищеної дратівливості. Вони дозволяють позбутися від гніву, який викликаний емоційністю. Подібна особливість властива курцям, які деякий час знаходяться без сигарет. Таблетки перешкоджають набору зайвої маси тіла, що особливо цікавить жінок, які вирішили кинути цю згубну звичку.

Як придбати?


На це питання дуже легко знайти відповідь. Досить буде скористатися нашими послугами та замовити цікавить препарат прямо в аптеці. Після цього ми підготуємо замовлення і відправимо його по Києву або в інший населений пункт України.

Таблетки від куріння - позбавлення залежності

Однією з найсерйозніших залежностей для людини залишається паління. Залежність від нікотину вивчається вже багато років, але навіть нові лякають факти не зупиняють мільйони людей від цієї згубної звички. Постійне куріння провокує розвиток різних хвороб, таких як бронхіальна астма, онкологічні захворювання, хронічний бронхіт. Перелік можна продовжувати ще дуже довго. На жаль, відмовитися від цієї згубної звички можуть не всі. Людей навіть не зупиняє той факт, що вони свідомо наражають своє здоров'я на небезпеку. Однак тут включається інший фактор. Дуже багатьом курцям подобається сам процес.

Сьогодні побороти цю залежність зможе допомогти ефективний новий препарат від куріння - Zyban. Проводять цей засіб в Індії. Воно вже знайшло масу клієнтів по всьому світу. А постійно зростання кількість позитивних відгуків свідчить про те, що даний засіб дійсно успішно допомагає справлятися з проблемою куріння.

Перед застосуванням препарату

Особливість препарату Zyban полягає в тому, що це практично єдиний лікарський засіб, у складі якого немає нікотину. Бупропіон успішно замінив його там. Саме ця речовина ефективно діє на, так званий, гормон щастя - дофамін в організмі людини. Він ніби обманює його, насичуючи так само, як якби людина викурювала сигарету. При цьому, ніякого згубного впливу на організм людини від приймання Zyban немає.

Як використовувати

Даний препарат потрібно почати приймати за 7-9 днів до тієї дати, коли людина планує повністю відмовитися від куріння сигарет. Це пов'язано з тим, що організму необхідний певний настрій для того, щоб відмовитися від шкідливої звички. Спочатку пацієнтові слід приймати одну таблетку на добу. Потім поступово доза збільшується у два рази. Щоб отримати позитивний результат в середньому людині потрібно досить тривалий курс від 6 до 12 тижнів. Все визначається індивідуально, залежно від того, наскільки сильна тяга до тютюнопаління і який стаж у курця.

Побічні ефекти

Серед малоймовірних ускладнень після приймання цього препарату можна відзначити такі:

  •   різке зниження ваги;
  • запори;
  • підвищена сонливість;
  • нудота;
  • головні болі та інші.

Які протипоказання у препарату

Zyban можна пити не всім. Протипоказання становлять такі захворювання, як: хвороби нирок, печінки, булімія, епілепсія, діабет та інші.

Переваги

Цей препарат не тільки допомагає позбутися від залежності, але також і сприяє нормалізації настрою, прибирає тривожність, гнів. Також цей засіб не дасть набрати зайві кілограми, що зазвичай спостерігається у людей, що кидають палити. Це також важливий плюс на користь даного препарату.