Кількість/шт Ціна за штуку Вартість Купити
5 52.00 грн 260.00 грн
Купити
10 42.00 грн 420.00 грн
Купити
20 41.00 грн 820.00 грн
Купити
50 38.00 грн 1 900.00 грн
Купити
100 36.00 грн 3 600.00 грн
Купити

Сіаліс 60 мг від виробника Vidalista 60 вважається досить «молодим» препаратом. Але попри досить малу кількість часу існування, популярність препарату щодня зростає. Пояснюється така актуальність тем, що анулювати багатьох інших пігулок подібного типу Сіаліс 60 мг дозволено вживати з алкоголем (природно в невеликих кількостях) і жирною їжею.

Також одним із вагомих аспектів необхідно відзначити тривалу ефективність дії, яка сягає тридцяти шести годин з моменту прийняття. Даний препарат стане вірним і надійним помічником чоловіків різного віку, починаючи від вісімнадцяти років. Його використання дозволяє не тільки виключити можливу появу проблем з потенцією, а й в деяких випадках вилікувати захворювання статевої системи в повному обсязі.

Якими властивостями володіє 


Чинним і основною речовиною препарату Сіаліс 60 є тадалафил. У порівнянні з Віагрою, яка відома багато літ, даний препарат вважається в рази сильніше й ефективніше. Проблеми з ерекцією найчастіше виникають на тлі нервових стресів, порушення сну, вживання нездорової і шкідливої ​​їжі, і саме Сіаліс 60 мг Vidalista гарантовано позбавить вас від подібних неприємностей зі здоров'ям.

Як застосовувати


У більшості випадків найбільш оптимальною дозою є вживання половини таблетки, тобто 30 мг. Якщо ж ви не відчуваєте потрібного ефекту, дозволяється збільшити разову дозу до цілої таблетки, що складе 60 мг. Сіаліс 60 мг краще приймати за сорок хвилин до початку статевого акту, щоб речовина почала діяти в повній мірі. Запивати таблетку слід склянкою звичайної негазованої води.

Механізм дії препарату


Завдяки затримці вироблення ферменту за допомогою тадафіла ерекція у чоловіка після ухвалення потрібної дози препарату Сіаліс 60 мг продовжується в декілька разів. Завдяки стрімкому притоку крові в статевий орган відчуття під час сексу стають в кілька разів яскравіше і гостріше. Як наслідок - після прийняття Сіаліс 60 мг статевий акт може не тільки тривати в декілька разів довше, ніж зазвичай, але кількість повторень стає в два-три рази більше.

Перед прийняттям Сіаліс 60 мг настійно рекомендується проконсультуватися з лікарем, щоб уникнути неприємних ситуацій з погіршенням здоров'я в слідстві прийняття таблеток.

Характеристики
Склад 60 мг тадалафіла
Час дії До 36 годин
Сумісність з алкоголем Сумісний
Початок дії Через 30 хвилин
Діюча речовина Тадалафіл (Tadalafil)
Виробник Індія, придатний до 2021

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Captcha