Кількість/шт Ціна за штуку Вартість Купити
5 45.00 грн 225.00 грн
Купити
10 35.00 грн 350.00 грн
Купити
20 34.00 грн 680.00 грн
Купити
30 33.00 грн 990.00 грн
Купити
50 31.00 грн 1 550.00 грн
Купити
100 29.00 грн 2 900.00 грн
Купити

Сіаліс софт (Vidalista CT) є якісним аналогом препарату, який максимально забезпечує чоловікам різного віку розв'язання проблем з потенцією, а також еректильної функції.

Як діє препарат Сіаліс софт (Vidalista CT)

Даний препарат забезпечує нормальне функціонування чоловічого статевого органу під час близькості завдяки потраплянню необхідної кількості крові в чоловічий член. При цьому в шлунок дане дієва речовина не доходить, що є основною відмінністю Сіаліс софт (Vidalista CT) від інших медикаментів.


Купити Сіаліс софт (Vidalista CT)

Дієва речовина, яке є основною складовою Сіаліс софт (Vidalista CT) - тадалафіл, значно збільшує ерекцію, в деяких випадках викликає її у чоловіків, які не можуть самостійно збудитися і зробити довгий статевий акт з підсумком. На тлі розслаблення гладкої мускулатури і печеристих тіл статевого члена чоловіка і приливу крові забезпечується контрольована ерекція. Також дуже приваблює багатьох чоловіків Сіаліс софт (Vidalista CT) і тим, що з організму виводиться досить тривалий час, отже, і ефект довше.

Протипоказання до застосування Сіаліс софт (Vidalista CT)

Перш за все необхідно в обов'язковому порядку проконсультуватися з лікарем щодо застосування Сіаліс софт (Vidalista CT). Основною причиною непереносність в більшості випадків є алергічна реакція на основний складовий компонент - тадалафіл. До того ж відомі випадки незначних побічних ефектів при поєднанні Сіаліс софт (Vidalista CT) і медикаментами, до складу яких входять різні нітрати. Чи не призначають Сіаліс софт (Vidalista CT) жінкам будь-якого віку, а також юнакам молодше вісімнадцяти років. Також не рекомендується вживання Сіаліс софт (Vidalista CT) чоловікам, які мають проблеми з серцево-судинною системою, які перенесли захворювання нирок, печінки, особистостям з індивідуальними відхиленнями і проблемами систем життєдіяльності.

Як приймати Сіаліс софт (Vidalista CT)

Найчастіше добовою дозою призначають одну драже, яка містить 20 мг дієвої речовини - тадалафілу. У разі незначного ефекту можна збільшити дозування, але перш проконсультуватися з лікарем. Драже кладеться під язик і розсмоктується, не запиваючи водою. Застосовувати Сіаліс софт (Vidalista CT) рекомендовано за п'ятнадцять-двадцять хвилин до статевого акту.

Характеристики
Склад 20 мг тадалафіла
Час дії До 10 годин
Сумісність з алкоголем Сумісний
Початок дії Через 15 хвилин
Діюча речовина Тадалафіл (Tadalafil)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Captcha